Ми любимо свою справу і поважаємо кожен кард на вашій плівці. Нам важливо, щоб ви отримали максимум від вашої зйомки при тих умовах, де вона відбувалась.

Савіцький Роман, майстер з проявки будь-яких плівок, ручного фотодруку, виготовляю моноклі та пінхол камери. За освітою інженер. Член союзу Фотохудожників України, маю нагороди в іноземних конкурсах з аналоговими світлинами. Люблю свою справу! За плечима понад 18 років праці з фотоплівками будь-яких типів та процесів. Вже неймовірна кількість кілометрів проявлених негативів  і ще багато попереду.

Давно мріяв про власну фотолабораторію з різними видами проявки, проявниками, скануванням та ручним фотодруком, як класичним так і альтернативним. 

Світлана Мисливець, повелителька сканера. Веду соціальні мережі та спілкуюсь з вами on-line. За освітою менеджер організації та графічний дизайнер. Член союзу Фотохудожників України, маю іноземні нагороди, публікації, виставки з пінхол світлинами. За плечима 12 років праці у видавництві повного циклу. Понад 12 років у аналоговій фотографії. З кольором на ТИ та «не по наслышаке» знайома з «бархатным черным». Володію процесами проявки, ручного фотодруку як класичного, так і альтернативного. Тому добре знаю як будуть виглядати ваші світлини, якщо ви їх будете друкувати тим чи іншим способом. Люблю фотографію у будь-яких її проявах.

Ми раді ділитися своїми знаннями і досвідом з вами.