1, 7, 10 січня - ВИХІДНІ

DEVELOP

Ласкаво просимо до Photokava Film Lab. В нашій фотолабораторії Ви зможете проявити свої фотоматеріали різних типів, починаючи з вузького формату (тип 135) і закінчуючи форматом 8х10 дюйма, по процесам C - 41, стандартний і професійний, класична чорно - біла проявка по процесу D - 76, для поціновувачів фірмових проявників, у нас є чорно - біла проявка в проявнику XTOL фірми Kodak. Ми дуже любимо експерементувати з простроченими плівками, особливо  чорно - білими плівками фірми Svema, тому для них у нас є особливий процес проявки з застосуванням антивуалючої складової. Ми проявляємо слайдові плівки по процесу E - 6, хоч виробництво слайдових плівок скорочується, але завдяки фірмам Kodak Alaris і Rollei, ми ще довго будемо насолоджуватись кольорами Ektachrome і CR 200. 

Для поціновувачів зйомки на кольорові негативні кіноплівки з сажевим шаром, у нас є процес проявки ECN - 2, з попереднім зняттям антиореольного сажевого шару.

Прострочені кольорові фотоплівки ми проявляємо по процесу ORWO color. Якщо Ваша плівка зберігалась в сприятливих умовах, то ви отримаєте неперевершені зображення і неймовірні кольори.

Також не слід забувати про чорно - білий слайд, якщо ви забажаєте, ми можемо проявити Вашу чорно - білу негативну фотоплівку з  отриманням позитивного зображення. 

SCAN

 

В Photokava Film Lab Ви можете замовити оцифровку ваших фотоплівок з отриманням зображень з характерним для вашої марки плівки зерном, контрастом, полутонами і кольором.