При замовленні послуг «проявка+сканування»
ЗВОРОТНЯ відправка замовлення здійснюється ЗА КОШТ ЛАБОРАТОРІЇ
Ручний чорно-білий фотодрук — працює Darkroom, поповнення чб плівок Kentmere 100 та 400, ILFORD HP5 та FP4
Грвфік роботи на свята: 1 та 2, 7 січня вихідні

DEVELOP

Ласкаво просимо до Photokava Film Lab. В нашій фотолабораторії ви зможете проявити фотоматеріали різних типів, починаючи від вузького формату (тип 135) і закінчуючи форматом 8х10 дюйма.

Предоставляємо такі види проявок: по процесу C - 41 pro (ручна проявка), класична чорно - біла проявка проявником D - 76 і для поціновувачів фірмових проявників пропонуємо проявник XTOL фірми Kodak. Ми дуже любимо експерементувати з простроченими плівками, особливо  чорно - білими плівками фірми Svema, тому для них у нас є особливий процес проявки з застосуванням антивуалючої складової. Ми проявляємо слайдові плівки по процесу E - 6, хоч виробництво слайдових плівок скорочується, але завдяки фірмам Kodak Alaris і Rollei, ми ще довго будемо насолоджуватись кольорами Ektachrome і CR 200. 

Для поціновувачів зйомки на кольорові негативні кіноплівки з сажевим шаром, у нас є процес проявки ECN - 2.

Також не слід забувати про чорно - білий слайд. Якщо ви забажаєте, ми можемо проявити вашу чорно - білу негативну фотоплівку з отриманням позитивного зображення. 

SCAN

 

В Photokava Film Lab ви можете замовити оцифровку фотоплівок з отриманням зображень з характерним для вашої марки плівки зерном, контрастом, полутонами і кольором. Також ми скануємо листову плівику та слайд в рамці, плівки з сімейних архівів з попередньої промивкою та вирівнюванням, якщо в цьому є необхідність.