0
Укр

Ilford Ilfocolor Rapid Retro Edition ISO 400/27 кадрів

Артикул ILCC400
В наявності
800 грн/шт.
895 грн/шт.
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки

шт.
Опис

Компанія Ilford Imaging Europe GmbH (professional photo, fine art inkjet papers тощо) зробила ще один крок у світ аналогової фотографії, випустивши одноразову камеру Ilford Ilfocolor Rapid Retro Edition.

Це відбувається на тлі успіху компактної плівкової камери Ilford Sprite II, анонсованої наприкінці минулого року. Як і у випадку зі Sprite, який спочатку був випущений у 1960-х роках, Ilfocolor Rapid віддає данину минулому Ilford: хоча Ilford був найбільш відомий своєю чорно-білою плівкою та фотопапером, він також продавав асортимент кольорових негативних плівок Ilfocolor.

Це чудовий спосіб випробувати характерний вигляд і відчуття плівки.

Одноразова камера Ilford Ilfocolor Rapid попередньо заряджена кольоровою негативною плівкою ISO 400 на 27 кадрів. Високочутлива плівка в поєднанні з вбудованим спалахом робить Ilfocolor Rapid універсальною, яка забезпечує чудові результати як на вулиці, так і в приміщенні із слабким освітленням.

Одноразова плівкова камера оснащена оптичним видошукачем, необхідним під час зйомки при яскравому сонячному світлі. Вона має ширококутний (31 мм) об’єктивом f11 з фіксованим фокусом. Витримка 1/125 сек. Камера забезпечує чітке зображення на відстані до 1 метра.

У нього попередньо встановлено батарею AAA з 15-секундним часом перезарядки для зйомки в умовах слабкого освітлення та заповнюючого спалаху при яскравому денному світлі.

Характеоистики Ilford Ilfocolor Rapid:

одноразова камера

пластикова оптика

тип 135

чутливість: iso 400

C-41

27 кадрів

Нова пошта (за тарифами перевізника)

Укр пошта (за тарифами перевізника)

Самовивіз (Троєщина)

Monobank | Universal Bank (рахунок IBAN)

Вгору